Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Kalendarze w biurze – jakie sprawdzą się najlepiej

Wyświetleń: 53
0 0

Liczni pracownicy w swojej codziennej pracy bardzo chętnie korzystają z kalendarzy, mimo że do dyspozycji mają przecież mnóstwo elektronicznych sprzętów. Jednak spojrzenie na zakreśloną datę znacznie lepiej będzie przypominać o zbliżającym się dniu spotkania niż przypominacze generowane przez jakiś program na smartfonie.

Dlatego też corocznie warto pomyśleć o kupnie takich gadżetów dla swojej załogi, a wybór ich jest naprawdę duży. W pierwszej kolejności do wyboru są najróżniejsze odmiany wieszane na ścianach. Można je zamówić w dowolnym wymiarze, oraz oczywiście z własnymi grafikami. Ze względów praktycznych pracownicy sięgają też chętnie po kalendarze tygodniowe a4, swoim wyglądem przypominające duże zeszyty. Dla wielu osób być one jednak mogą nieco duże, szczególnie jeżeli ktoś chciałby nosić je cały czas ze sobą. Wtedy dużo lepszą opcją mogą być kalendarze dzienne a5.

Mniejszy wymiar sprawia, że taki kalendarz będzie lekki i poręczny, i można go bez przerwy mieć pod ręką. W związku z tym że często produkcja kalendarzy jest wykonywana na zamówienie, to zamawiający mają wiele opcji do wyboru. Po pierwsze wybierać mogą spośród wielu rodzajów materiałów na okładki i kolorów. Ale nie powinno być problemów, jeżeli ktoś zdecyduje się nadrukować logo firmy czy jakieś zdjęcie. Większość firm mających takie usługi w ofercie jest bardzo elastyczna jeśli chodzi o zamawianie. Jeśli więc się taką znajdzie, na przykład wpisując w oknie wyszukiwarki słowa kliknij tu – kalendarze książkowe ze zdjęciem, to nie będzie żadnych problemów z wykonanie nietypowego zlecenia.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Poprzednio Nowoczesne firmowe logo – o czym pamiętać przy projektowaniu
Kolejny wpis Kiedy i jakie kalendarze kupować dla swoich pracowników