Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jakie urządzenia wykorzystuje współczesna medycyna estetyczna

Wyświetleń: 37
0 0

Panie od zawsze dbają o swoją urodę, dzisiaj jest to o tyle prostsze, że mają do dyspozycji wiele nowoczesnych sprzętów. Specjaliści medycyny estetycznej chętnie wykorzystują na przykład lasery. Są one bardzo skuteczne w działaniu, a jednocześnie są bardzo bezpieczne w użytkowaniu dla pacjentów. Szczególnie dużą popularnością cieszy się depilacja laserowa Kraków, realizowana przy użyciu laserów diodowych. Wykorzystując specjalną głowicę energia promienia jest kierowana dokładnie na powierzchnię mieszków włosowych, które całkowicie się w ten sposób niszczą.

Depilacja zrobiona tą metodą daje długotrwałe efekty, zwłaszcza jeżeli co pewien okres czasy zostanie ona powtórzona. Przy poprawie wyglądu zostały również wykorzystane fale radiowe, to właśnie dzięki nim urządzenie NuEra Tight Kraków tak dobrze sobie radzi z poprawą wyglądu skóry.

Cellulit, zmarszczki czy też nadmiar tkanki tłuszczowej – na każdy taki problem dobrać można najodpowiedniejszą częstotliwość pracy i skutecznie sobie z nim poradzić. Rzecz jasna przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa, bowiem każde z takich urządzeń posiada pełną certyfikację. Absolutną nowością z ostatnich czasów jest również kriolipoliza cooltech Kraków. Tu z kolei czynnikiem roboczym jest niska temperatura, która wynosi mniej więcej -8 stopni. Punktowe skierowanie takiej temperatury na tłuszczowe komórki może spowodować ich rozpad, a potem usunięcie z ciała. Ta metoda sprawdza się przy różnych otyłościach, i jest całkowicie bezpieczna dla pozostałych tkanek.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Poprzednio Protetyka zębisk – kiedy odwiedzić protetyka oraz dlaczego przystaje błyskawicznie przywrócić do równowagi zębiska?
Kolejny wpis Istnieje obszerny dobór posadzek – którą podłogę do domu kupić?