Zabezpieczenia oraz wystrój w domu na wodzie od marki SHOGUN HOUSEBOAT

Szacowany czas odczytu 2 min read

Luksusowe apartamenty pływające od marki SHOGUN HOUSEBOAT to doskonała opcja dla osób, które na przykład nie zamierzają spędzać wakacji w obiekcie hotelowym albo planują być rozdzielone od pozostałych osób. Każdy dom na wodzie jest projektowany bazując na wysokich standardach, a więc ma ważne atesty oraz kupujący rzeczywiście mogą uwierzyć w to, że dobiorą dla siebie najlepsze rozwiązanie.

Domy mają nabity, indywidualny numer Vehicle Identification Number, zaakceptowany na terenie całej Unii Europejskiej. Nie domagają się również dodatkowego pozwolenia na ustawienie ich na wodzie albo na innego rodzaju gruncie, jaki zostałby obejmowany ograniczeniem wybudowania. Na witrynie firmowej można sprawdzać tymczasowe wykonania oraz nabrać przekonania, iż apartamenty takie faktycznie perfekcyjnie wyglądają.

Podane są też dokładne parametry, jakie ma pływający dom czyli od początku każdy wie, jaka powierzchnia będzie dla niego udostępniona. Wyposażenie domu jest kompletne, a więc nie zostaje nic innego, jak tylko skorzystać z jego wszystkich dobrodziejstw. Poza tarasem wypoczynkowym udostępniony jest też taras gospodarczy, z szafą techniczną, w której znajdują się: agregat, pompy, przetwornica i moduł klimatyzacji. Unoszące się na wodzie domy są dopasowane do wymagań osób, które chcą je kupić oraz doceniają nietuzinkowość, wolność i spędzenie czasu w komfortowych okolicznościach. Powierzchnia mieszkalna w pływającym po wodzie apartamencie wynosi 21 metrów kwadratowych. Dom ma trzy tarasy.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto zobaczyć:

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój