Ogromny wybór nagrobków tradycyjnych oraz nowocześnie zaprojektowanych

Szacowany czas odczytu 2 min read

Zakład kamieniarski GRANMAL oferuje profesjonalne wykonywanie płyt nagrobkowych. Propozycja sprzedażowa firmy zawiera: nagrobki w wersji nowoczesnej, nagrobki pojedyncze, nagrobki ekskluzywne, nagrobki podwójne oraz rzeźby. Przed wykonaniem, tuż po projekcie nagrobki kielce klienci mają ukazaną wizualizację danego nagrobka, aby nabrać pewności, czy wybrany projekt spełnia ich oczekiwania.

Dobrze będzie sprawdzić również dorobek z wykonanymi dotychczas płytami nagrobnymi. Wówczas można przekonać się, iż rzeczywiście jest to firma, jakiej opłaca się ufać i w której można składać zlecenie, nie bojąc się, iż coś będzie zrobione źle.

Z uwagi na niemałe doświadczenie pracowników oraz na to, że na terenie zakładu funkcjonuje nowocześnie zaprojektowany park maszynowy, umożliwione jest realizowanie wszystkich zleceń, niezależnie od poziomu jego skomplikowania. Jeżeli zaś na początku zamawiający nie orientują się, na co się zdecydować, to mogą korzystać ze wskazówek pracowników zakładu kamieniarskiego. GRANMAL znany jest głównie z tego, że proponuje oryginalne opcje pod względem technologii wykonania.

Spory wybór granitów, z jakich wykonane są płyty nagrobne pozwoli na stuprocentowe indywidualne podejście do zamówienia. Zleceniodawcy najczęściej decydują się na stylowe płyty nagrobne z rzeźbą, gdyż te wyglądają nad wyraz wytwornie. Kamieniarz Szczerba rozpoznawalny jest od wielu lat właśnie z tego, że nie proponuje jedynie standardowych rozwiązań. Ten producent nagrobków kielce robi wszystko z utrzymaniem największej dbałości o detale.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto zobaczyć:

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój