Odholowanie samochodów jako jedna ze standardowych usług, proponowana przez firmę POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI

Szacowany czas odczytu 2 min read

Kosztorysy dokonywane w POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI są zawsze indywidualnie opracowane. W chwili, kiedy pojazd odmawia działania, tania laweta Lublin sprawdzi się idealnie. I pomimo że na witrynie internetowej firmy udostępniony jest orientacyjny spis opłat, to finalnie wydatki podane są przez rzetelny zespół interwencyjny po przybyciu na miejsce kolizji. Wtedy dopiero umożliwione jest ocenienie okoliczności i określenie pakietu wsparcia.

Finalny cennik usługi będzie zależeć od: typu wykonywanych prac, opcji korzystania z lawety, wagi przewożonego auta, terminu uszkodzenia oraz tego gdzie ma przyjechać pomoc drogowa. Im bardziej trudne zadania zostaną zrealizowane, tym wyższa jest kwota usługi. Specjaliści mogą też zająć się negocjacjami z ubezpieczycielem oraz dopełnieniem poszczególnych kwestii formalnych, co także będzie końcowo dodatkowo wycenione.

Kierowca będzie od pierwszych chwil szczegółowo informowany o tym, co zostanie robione. Konkretne świadczenia zrobione są po akceptacji cennika. Dostępne świadczenia, z których da się korzystać w POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI to: odbywające się w trybie awaryjnym otwarcie i uruchamianie pojazdów, przewiezienie lawetą auta, laweta dla motocykli, odpalenie pojazdu z urządzenia rozruchowego, pomoc drogowa, przewożenie mających nietypowe kształty i rozmiary sprzętów, przeróżne prace reperacyjne oraz wsparcie przy wyciąganiu auta.

+Artykuł Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto zobaczyć:

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój