Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jakie są główne etapy projektowania internetowej strony

Wyświetleń: 42
0 0

Prosta nawet internetowa strona wymaga odpowiedniego zaprojektowania, zrobienia a na koniec uruchomienia w sieci. Dlatego też jeśli ktoś chce taką zrobić dla firmy, to powinien wiedzieć, z czego będzie się składał cały proces. Przede wszystkim trzeba poszukać kogoś, kto zajmie się takimi pracami. Można to zrobić przy użyciu wyszukiwarki internetowej, po podaniu w niej hasła sklep internetowy otrzyma się listę linków do przeglądnięcia. Projektowanie strony należy rozpocząć od dokładnego określenia oczekiwań i potrzeb.

Wykorzystując te informacje do przygotowania będzie ogólny zarys nowego serwisu wraz z ustaleniem funkcjonalności. Na takim etapie ustala się również zakres prac do wykonania i koszty, które będą się z tym wiązać. Jeżeli podejmie się decyzję o kontynuacji prac, to należy poczynione ustalenia dokładnie spisać, umowa zawierająca zakres prac, termin oraz cenę to ważna rzecz jakiej nie należy pomijać. Po jej podpisaniu wykonawca powinien przystąpić do wykonywania.

Z jednej strony do przygotowania będzie oprawa graficzna, a z drugiej zespół programistów zacznie opracowywać wszystkie funkcjonalności oraz konfigurować wszystko wstępnie. Ten etap trwa do momentu gdy wszystko nie będzie w pełni gotowe, ale też dokładnie przetestowane i sprawdzone. Dopiero wtedy planować można produkcyjne uruchomienie strony i jej udostępnienie w sieci. W niejednym przypadku na tym współpraca się nie kończy, bo strona będzie rozbudowywana o kolejne funkcjonalności.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Poprzednio Program do nauki na budowlane uprawnienia
Kolejny wpis W jakich miejscach można zamówić meble robione na wymiar