Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Ekrany spawalnicze od firmy Kiner

Wyświetleń: 58
0 0

Kurtyny paskowe od firmy Kiner są przegrodami izolującymi termicznie oraz akustycznie pomieszczenia określonych obiektów z otwartymi bramami lub przejściami na czas przewiezienia towaru. Jest to ekonomiczny oraz równocześnie wyjątkowo efektywny sposób na podział dużych przestrzeni na małe sekcje. Kurtyny paskowe zrobione są z pasów polichlorku winylu wykazujących dużą odporność na wpływ preparatów chemicznych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Są także bardzo uelastycznione.

Zleceniodawcy, jacy we wskazanej firmie chcą się zaopatrzyć w kurtyny paskowe mają do wyboru rozwiązania standardowe a także wzmocnione. Wyjątkową opcją w ofercie są kurtyny ochraniające przed promieniowaniem świetlnym IR oraz UV. Skuteczna osłona przed utratą ciepła a także przenikaniem do środka budynku chłodniejszego powietrza to spora zaleta wskazanych kurtyn. W dodatku zagwarantowana jest też izolacja akustyczna, obniżająca bardzo poziom hałasu.

Zwykle w takim razie tego typu kurtyna używana jest tam, gdzie znajdują się maszyny produkcyjne jakie wytwarzają uciążliwy hałas. Kurtyny produkowane w podanej firmie wzorowo wyizolują wnętrze przed wilgotnością, deszczem, a także pozostałymi, negatywnymi czynnikami atmosferycznymi. Dodatkowo są linią podziału dla pyłu, dymu, zakurzenia oraz oparów. Dzięki temu sprzęty umieszczone w konkretnym wnętrzu przez dłuższy czas będą pracowały bezawaryjnie. Takie kurtyny najczęściej zakłada się na halach produkcyjnych, w magazynach i centrach logistycznych, w laboratoriach badawczych a także w dowolnych obiektach handlowych oraz usługowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Poprzednio Sztukateria i listwy, które upiększają dom
Kolejny wpis Zalety zlecenia spraw księgowych do rachunkowego biura