Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czemu buldog francuski to idealny pies do domu z dziećmi

Wyświetleń: 48
0 0

Szukając psa do swojego domu trzeba się zastanowić nad wieloma sprawami. Każda z ras będzie bowiem miała inne cechy charakteru i wymagania, i koniecznie to należy wziąć pod uwagę przed zakupem. Szczególnie ma to znaczenie w przypadku starszych osób czy małych dzieci, z jakimi mieszkać powinny jedynie nieagresywne, łagodne rasy. Na pewno jedna z bardziej polecanych to francuskie buldogi. Te psy nie są jakoś bardzo duże, bowiem z reguły ich waga nie przekracza piętnastu kilo. A dysponują takimi cechami, dzięki którym od razu stają się ukochanymi domownikami.

Po pierwsze są niezwykle radosne i wesołe, bardzo szybko przyzwyczajają się do opiekunów. Nie mają problemów z innymi zwierzętami, chociaż psy tej samej rasy mogą być atakowane. Dogadują się bardzo dobrze z dziećmi, i wykazują ogromną cierpliwość nawet przy najbardziej wymyślnych zabawach. Równocześnie opieka nad nimi nie jest trudna i uciążliwa. Jak wszystkie psy będą wymagać codziennego wyprowadzania, ale spacery nie muszą być wcale intensywne i długie. Trzeba jednak pamiętać że są psami towarzyskimi, dlatego też samotne przebywanie w domu może im nie służyć.

Należy za to przypilnować ich zdrowia, gdyż dość często chorują i potrzebują odwiedzić weterynarza. Jeśli ktoś decydował się będzie na zakup psa tej rasy, to powinien to zrobić jedynie w jakieś sprawdzonej hodowli. A taką bez problemów można znaleźć w sieci, wpisując na przykład w wyszukiwarce słowa buldog francuski szczenięta.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Poprzednio Przy jakich okazjach można wręczać piżamy dla par
Kolejny wpis DJ czy zespół – kogo lepiej wybrać na uroczystość weselną