Ogólnopolska Grupa Językowa Lingua Nova: obszerna propozycja szkoleń lingwistycznych

Szacowany czas odczytu 2 min read

Oferta dla osób interesujących się poszerzaniem swoich umiejętności językowych w Lingua Nova prezentuje się nad wyraz atrakcyjnie. Można wybierać wśród takich rozwiązań jakimi są: szkolenia językowe, angielski branżowy, audyty językowe, tłumaczenia, egzaminy, język polski dla obcokrajowców, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, lektoraty na uczelniach wyższych, spotkania integracyjne, bądź wynajem sal szkoleniowych. Dla klientów jest również udostępniona oferta specjalna.

Będąc zdecydowanym na angielski dla firm Warszawa klienci każdorazowo mają gwarancję, iż poza kwestiami podstawowymi będzie zrealizowane wszystko, co jest dopasowane do specyfiki ich działalności. Często kursanci decydują się na szkolenia językowe Warszawa, jakie za każdym razem poprzedzi analiza potrzeb językowych konkretnej grupy. Na takiej bazie wyznaczony jest program kursu. W rezultacie słuchacze są zadowoleni. Kolejnym, równie ochoczo wybieranym kursem jest polski dla firm dla obcokrajowców.

Szczegółowy przebieg kursu z tej kategorii opublikowany jest na stronie www. W propozycji szkolenia językowe Warszawa szczególne miejsce zajmują zajęcia z angielskiego branżowego. Grupy zawodów, które mogą korzystać z zajęć to: lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarze, opiekunki, farmaceuci, obsługa pacjenta, osoby pracujące w turystyce i branży hotelarskiej, przedstawiciele branży gastronomicznej. Są to też szkolenia dla osób z dyscyplin jakimi są: kryminalistyka, usługi pogrzebowe, IT, zdalna obsługa klienta, eventy online, energetyka, prawo, straż pożarna i logistyka.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto zobaczyć:

+ Nie ma żadnych komentarzy

Dodaj swój