Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Zapewniające bezpieczeństwo skórze, wykonane z użyciem lasera zamykanie naczynek w Poznaniu

Wyświetleń: 54
0 0

Wyspecjalizowana depilacja laserowa wykonywana w salonie urody Mona Lisa umożliwia natychmiastowe oraz bezbolesne pozbywanie się niechcianego owłosienia. Jest to umożliwione, ponieważ do zabiegu użyty jest innowacyjny laser Light Sheer Desire. Taki model diodowy jest maksymalnie bezpieczny dla skóry. Gwarantuje szybką redukcję zbędnego owłosienia, jak i utrzymanie gładkiej skóry bez włosów. Ze względu na to, iż siła lasera jest duża, to depilacja laserowa Poznań jest bardzo skuteczna.

Precyzja zabiegu jest efektem tego, iż okres trwania impulsu jest wydłużony. Depilowana powierzchnia tkanki skórnej jest od razu schłodzona, na co oddziałuje specjalnie zastosowany system ochładzania ChillTip. Natomiast, za bezzwłoczne wykonanie zabiegu odpowiada opatentowany system podciśnienia High – Speed Integrated Technology. Zabiegi przeprowadza doświadczony zespół, wobec czego pacjentki oraz pacjenci, którzy z nich korzystają nie mają podstawy do przejmowania się, że cokolwiek mogłoby zostać zrobione nie tak jak należy. Na stronie kliniki podany jest cennik.

Depilacji laserowej mogą być poddawane takie części ciała jak: twarz, tułów, kończyny górne, czy kończyny dolne. Światło lasera jest w trakcie zabiegu częściowo wchłonięte przez struktury mieszków włosowych, zawierających melaninę. Zmiana tego światła w ciepło doprowadza do niszczenia elementów włosów biorących odpowiedzialność za ich wzrost. To natomiast jest w stanie zniszczyć mieszki włosowe i może doprowadzić do stałej utraty włosów. Przed zabiegiem pacjenci poinformowani są o wskazaniach i ograniczeniach.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Poprzednio Kaszel u pieska i komplikacje z krążeniem – weterynarz radzi
Kolejny wpis Propozycje fotografa Grzegorza Daty odnośnie tego, w jakich miejscach można zrobić sesje narzeczeńskie