Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Co posiada w standardzie wózek reanimacyjny? Jaki model wybrać?

Wyświetleń: 118
0 0

Masz w planach w najbliższym niedługim okresie czasu zakup wózka do reanimacji? Zastanawiasz się który typ wózka wybrać? Zastanawiasz się jakie wyposażenie opcjonalne jest konieczne przy wyborze wózka reanimacyjnego? Możemy wam zaoferować naszą pomoc. Firma euro-medical ma w swojej szerokiej ofercie sprzedaży sprzętu medycznego czy aparatury medycznej wiele rodzajów wózków do reanimacji. Jeżeli chciałbyś poznać ofertę cenową wózków reanimacyjnych z oferty euro-medical wyślij zapytanie ofertowe. Handlowcy przygotują dla ciebie wycenę wózka do reanimacji w podstawowej konfiguracji z wyposażeniem standardowym. Jeśli szukasz opcji tego wyrobu określ jakie elementy z wyposażenia opcjonalnego cię interesują.

Co zawiera wózek do reanimacji? Wyposażenie podstawowe wózka.

Znaczna większość wózków reanimacyjnych dostarczanych do placówek medycznych składa się z dwóchelementów. Pierwszy z wymienionych to korpus wózka. W tym zakresie klient określa ilość szuflad jaką wymaga. Większość pracujących wózków na terenie oddziałów szpitalnych posiada cztery, pięć lub sześć szuflad. To w zupełności wystarcza do przechowywania elementów potrzebnych do reanimacji. Standardowe wózki do reanimacji oferowane do placówek medycznych, w większości przypadków posiadają na wyposażeniu: wieszak do kroplówek – często z możliwością regulacji wysokości, obrotowąpółkę na defibrylator, płytę do reanimacji inaczej zwaną defibrylacyjną. W wielu przypadkach wózki do reanimacji zawierają także kosz na odpady medyczne, uchwyt na rękawiczki. Ponadto z boku lub od frontu wózka medycznego znajduje się wysuwana półka.Zdarza się, że wózek posiada na wyposażeniu pojemnik na zużyte igły. Wyposażenie podstawowe wózka do reanimacji powinno zawierać również blokadę stanowiącą zabezpieczenie przed dostaniem się do wnętrza wózka osób nieproszonych. W tym celu stosuje się blokadę w postaci centralnego zamka na klucz czy inne rozwiązania na przykładzamknięcie wózka przy użyciu kłódki.

Zobacz ofertę na wózki reanimacyjne

Firma Euro-Medical z Żywca posiada dużą ofertę wyposażenia placówek służby zdrowia. W ofercie można znaleźć sprzęt na każdy oddział. Firma może zając się całościowym wyposażeniem oddziałów ale i całych obiektów medycznych. Podjęcie decyzji zawsze pozostaje do wyboru przez klienta. To on decyduje o wyborze odpowiednich produktów z oferty cenowej Euro-medical. Nawiązując współpracę z nowymi klientami, staramy się na początku wysłuchać dobrze oczekiwania klienta. Słysząc oczekiwania klienta zadajemy mu pytania dodatkowe pozwalające zaoferować opcje dodatkowe każdego produktu aby jeszcze bardziej spełniał potrzebę klienta. Kolejny etap to opracowanie oferty. Po wysłaniu oferty mailowej albo przetargowej czekamy na ruch klienta.
Zapraszamy do kontaktu:

F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Poprzednio Przychodnia medyczna kardiologiczna – jaką pomoc masz prawo zdobyć?
Kolejny wpis Zdrowe odżywianie oraz olejki cbd sposobem na odpowiednie zdrowie