Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Co kupić – przyczepę lub camper?

Wyświetleń: 79
0 0

Wspólnie z przystąpieniem do Unii Europejskiej, zmieniły się trochę przepisy regulujące ich sprzedaż. Przede wszystkim dzisiaj mogą być rozprowadzane tylko i zaledwie takie haki, które posiadają całkowitą homologację europejską. Wybierając hak holowniczy do przyczepy kempingowej, warto zaznajomić się z oznaczeniami, na nim zawartymi – jeśli chodzi o kempingową, przekonaj się na centrum campingowe. Jakikolwiek hak, jaki ma homologację ma albowiem nadrukowaną małą literkę e oraz numer kraju, w którym homologacja została wykonana.

Również na terenie stworzonego przez nas kraju, mogą być od momentu wejścia do Unii, wyprzedawane haki, które posiadają taką homologację. Zanim niemniej jednak zdecydujemy się na zakup wskazanego haka, należałoby wcześniej dowiedzieć się, jaki jego typ będzie trafny dla naszej profesjonalnej przyczepy kempingowej.

W sklepach z częściami motoryzacyjnymi haki nie są tak ogólnodostępne, jak może nam się wydawać. Z reguły są one sprowadzane na właściwe zamówienia kontrahentów. Wskutek tego czasem należałoby poszukać firmę, jaka jest zarówno producentem, jak oraz dystrybutorem tego rodzaju urządzeń. Możemy wyróżnić trzy rodzaje haków holowniczych. Główny z nich jest montowany do wozu na stałe.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Poprzednio Wczasy w naszym kraju czy za granicą? Camping rozwiewa wątpliwości
Kolejny wpis Oferta używanych kamperów