Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Biżuteria dla facetów – jak ją wybrać?

Wyświetleń: 89
0 0

Handmade, inaczej sztuka wyrabiania biżuterii ręcznie. Z jakiego powodu od pewnego czasu tak atrakcyjna jest biżuteria wykonywana samemu? Przede wszystkim jest innowacyjna. Biżuteria kupowana w sklepach w pewnych sytuacjach ma ten defekt, iż jesteśmy w stanie spotkać osobę, która ma coś identycznego jak my i przeżyć nierozkoszne zaskoczenie, jeśli ubóstwiamy być innowacyjni. Biżuteria wyrabiana samemu niekoniecznie musi być robiona ze sznureczków, paciorków lub koralików. Twórcy, z reguły są to młode osoby, doszli już do takiej wprawy, że przetapiają miedź, złoto czy srebro tworzą własne kształty.

Szczególnie upodobali sobie wytwarzanie broszek, z rozkoszą robię również kolczyki. Niekoniecznie nauczyli się tego sami. Rosnąca popularność tego typu biżuterii wprawiła w ruch organizowanie wszelkich warsztatów w tej dyscyplinie. Poza tym w paru miastach w Polsce dwa razy do roku jest organizowany nadzwyczajny targ biżuterii Handmade, gdzie twórcy zakupić mogą też składniki oraz części potrzebne do prowadzenie własnej działalności.

Stale cudownie się wyprzedaje. Wbrew pozorom ceny są niezwykle przystępne. To ciekawa opcja również dla mężczyzn – bransoletka męska. Biżuteria podtrzymywana w stylu vintage nie każdemu musi przypaść do gustu. Kierowana do specyficznego grona odbiorców, jacy nie boją się eksperymentować z modą. Naszyjniki, pierścionki, bransoletki, zegarki. Szczególnie zegarki na cienkim pasku, z małą tarczą, delikatne, ale noszone tak, by nie niknęły wśród pozostałej biżuterii na nadgarstkach. Na czym bazuje fenomen ozdób w stylu vintage? Naprowadzają na myśl biżuterie odziedziczoną po babci.

Nieraz nie trzeba wybierać się po nią do sklepów, tylko poszukać pośród familijnych pamiątek na strychu lub ewentualnie w zakamarkach. Jak w najwyższym stopniu na miejscy w tym stylu są wszystkie koronki, kokardki, złota biżuteria umyślnie, optycznie „postarzana”. Długie naszyjniki zakończone minimalnym portrecikiem lub też kamieniem. Prócz tego wszelkie dopuszczalne motywy kwiatowe. Precjoza vintage nie musi pasować do reszty stroju. Ma być na pierwszym miejscu i znacząco się wyróżniać nadając niepowtarzalnego wyglądu i oryginalności.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Poprzednio Budowanie hali, lub najem?
Kolejny wpis W jaki sposób zaaranżować wnętrze?